Mission & Vision

Misyon ve Vizyon

Biz Kimiz?

Güçlü, Dinamik, Kalıcı ve Aranan İş Ortağı

Yepsan A.Ş. 1987 yılında kurulmuştur. Bu yıl 25. kuruluş yılını kutlayacak olan Yepsan A.Ş. öncelikle otomotiv ana yan sanayi, savunma ve havacılık sanayi, ısı ve ses yalıtımı konularında hizmet vermeye devam eden şirketimiz sektörün güçlü ve dinamik firmaları arasında yerini almıştır.


Tofaş-Fiat'a parça üretimi yapan Yepsan A.Ş., Bentley (İngiltere), Audi (Macaristan), Takata (Almanya, Polonya, Romanya), Contitech (Almanya), Vibracoustic (Almanya), ve son olarakta Volvo (Renault Truck-Karsan) 'a yan sanayi olmuştur. Tüm ana sanayilerin kalite sistem yönetimi beklentilerini karşılayabilen Yepsan A.Ş. ISO/TS 16949:2009 ve ISO 14001:2004 belgelerine sahiptir.

Ağustos-2011 yılında devreye aldığı yüksek tonajlı transfer pres hatları ile bir sınıf daha atlayan Yepsan A.Ş. önümüzdeki yıllarda da yeni yatırımlarına hız kesmeden devam edecektir. Halen makina parkında 80 ton dan 1.600 tona kadar eksantrik ve 200 tondan 600 tona kadar hidrolik pres hatlarına sahip olan firmamızın yıllık sac kullanım kapasitesi 30.000 ton'dur.